تغییر مسیرهای cloaking و  یا کیافرادی که با من دوره های سئو را گذرانده اند یک جمله را از من زیاد شنیده اند
و آن اینکه هیچ وقت فکر نکنید گوگل یک ماشین است
حتی فراتر از آن هم که گوگل یک هوش مصنوعی هست هم فکر نکنید
نمی خواهم غلو کنم ولی واقعا گوگل از نظر من یک انسان با آی کیو بالاست البته چشم چران هم هست( گوگل نگاه چشم چران
پس اگر دانش آموخته های من مطلب زیر را بخوانند برایشان عجیب نیست؛ و امیدوارم شما هم آن را از من بپذیرید
Google یک انسان عاشق طبیعت است. تازه .
باورتانان نمی شود اگر بگویم گوگل با این همه گرفتاری اش روزی چند ساعت در طبیعت نظاره گر پرندگان می شود.
گوگل  می خواهد طبیعت اینترنت را هم در حال طی کردن مسیر خودش ببیند. این عاشق طبیعت دوست دارد محتوای قرار داده شده در وب به حدی شگفت آور باشد که مردم فقط به طور طبیعی با آن پیوند برقرار کنند.
به عنوان مثال، به ویکی پدیا نگاه کنید. وقتی تقریباً در مورد هر چیزی جستجو می کنی، احتمالاً ؤزه اسم ویکی پدیا که در صفحه 1 ذکر شده است، برایتان عجیب است
مخصوصا که اغلب در بالای صفحه یا در نزدیکی آن مشاهده می کنید. می دانید چرا؟
چون گوگل عاشق طبیعت است
پس عاشق امور طبیعی هم هست
 Google برخی از بک لینک ها را بی ارزش یا حتی برای سلامتی سایت شما مضر می داند. چرا که بطور غیر طبیعی ساخته شده اند
هرکسی که در مورد سئو اطلاعات زیادی دارد می داند که لینک های بک لینک - جایی که یک سایت به سایت دیگر باز می گردد - برای رتبه بندی جستجوی شما مهم هستند. بطور کلی هر چه تعداد بک لینک بیشتر باشد ، بهتر - اما پیوندهای خوبی وجود دارد و پیوندهای بدی وجود دارد که شما نمی خواهید.
بسیاری از افراد فکر می کنند که راز موفقیت ویکی در ب لینکهای فراوان آن است
اما خیالتان را راحت کنم
ویکی موفق است چون همه چیز در آن بصورت طبیعی پیش می رود. من به این بحث نمی پردازم که این چقدر منصفانه هست یا نه ، اما گفتن اینکه همین کافی است فکر کنم کافی باشد!!!!.
اشتباه نکنید . ویکی پدیا جایگاه خود را دارد ، اما وقتی در موارد زیادی نمی توانید کاملاً به تحقیقات آنجا اعتماد کنید ، پس چرا گوگل آن را اینقدر قدرتمند کرده است؟
بگذارید این بحث را همینجا جمع کنم تا به ادامه بحث برسیم
بله آنهایی که فکر می کنند دلیل موفقیت ویکی پیوندهای زیاد است درست فکر می کنند اما با این علم که تمام بک لینک های ویکی  بطور طبیعی ایجاد شده است و چون، گوگل این بک لینک ها را به عنوان پیوندهای "خوب" می بیند که به طور طبیعی ساخته شد ه اند. به آن قدرت داده است

خوب حالا که اخلاق گوگل دست تان آمد بیایید به بحث برگردیم

اگر سایتی که دستکاری شده  باشد برخی یا تمام آن سایت در نتایج جستجوی Google نشان داده نمی شود. اول بیایید از خود گوگل کمک بگیریم

باز کردن صفحه گزارش از دستکاری سایت

لینک بالا از کنسول گوگل برای شما دستکاری هایی انجام شده در سایت تان را نشان می دهد

خیلی به لینک اعتماد نکنید چرا که گوگل یک وقت هایی از دان گزارش کامل تفره می رود تا کسی نتونه دستش را بخواند

خوب چکار میشه کرد؟

دستکاری چیه؟
به اذعان گوگل وقتی یکی از افراد گوگل (نیرو های واقع در Google )مشخص کرد که صفحات در سایت مطابق با دستورالعمل های مجاز اعلام شده گوگل در  اینجا نیست ، Google اقدام به تلاش برای برداشتن اطلاعات سایت ما جهت بررسی می کند. اکثر اقدامات دستی سعی در دستکاری در فهرست جستجوی ما برای تغییر رتبه بندی نتایج دارند. بیشتر موارد گزارش شده  منجر به این می شود که  یا بخش هایی از صفحه از دید کاربر مخفی شوند تا به این ترتیب این صفحات  در رتبه بندی بالاتر بیایند. اگر سایت شما تحت تأثیر یک چنین دستکاری  باشد، گوگل در گزارش عملکردهای دستی که لینکش اعلام شد در مرکز پیام کنسول جستجو به شما اطلاع می دهد.

هدف از این دستکاری ها چیست

از زمانی که موتورهای جستجو به وجود آمدند، افرادی تخصص شان را دراین راه توسعه دادند که بمنظور فریب  موتورهای جستجو راه خود را به بالای صفحه باز کنند. و این برای جستجوگرها ناگوار است چون با این دستکاری ها صفحات مرتبط و بدرد بخور زیر نتایج نامربوط دفن می شوند و این برای وب سایت های قانونمند مضراست زیرا به این ترتیب پیدا کردن این سایت ها سخت تر می شود. به همین دلایل ، گوگل از نخستین روزهای راهاندازی برای مبارزه با اسپم ها ، کمک به افراد برای یافتن پاسخ های مورد نظر خود و کمک به وب سایت های قانونمند برای جستجوی ترافیک ، تلاش کرده ایم.

Google دائما در تلاش برای بهبود جستجو دارد. و از رویکرد داده محور استفاده می کند و از تحلیلگران ، محققان و آمارشناسان استفاده می کند تا کیفیت جستجو را بصورت تمام وقت ارزیابی کنید. بر روی تغییرات در الگوریتم های گوگل قبل از انتشار ارزیابی های گسترده ای از کیفیت انجام می شود. اطلاعات بیشتر در مورد الگوریتم گوگل را اینجا بخوانید: الگوریتم گوگل

الگوریتم های گوگل در تشخیص اسپم بسیار خوب هستند و در بیشتر موارد گوگل بطور خودکار اسپم ها را کشف می کند و آن را از نتایج جستجوی خود حذف می کند. با این حال ، برای محافظت از کیفیت فهرست خودش ، تمایل به تعامل با مالکان سایت ها برای انجام اقدامات دستی بمنظور حذف اسپم از نتایج جستجو دارد.

google news یا اخبار گوگل

Google هنوز می داند کجا هستید

صفحات موبایلی پرشتاب AMP و نظرات مخالفان آن

گوگل ,سایت ,های ,، ,یک ,جستجو ,بک لینک ,به این ,می شود ,در مورد ,با این

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گوگلش کن کتابخانه عمومی فرهنگسرای ولایت استان همدان هتل با ما پادکست پزشکی | مدیکستو دانلود آهنگ جدید گرشا رضایی ملاقه احسان رئیسی مهندسی مدیریت 1.000.000.000نفر مدرسه نمونه پزوهش